Новини

05 Липня

Візит представників крюїнговою компанії «UNIVIS LTD» в Херсонську державну морську академію

До Херсонської державної морської академії 5 липня 2016 року із робочим візитом прибули представники крюїнгової компанії «UNIVIS LTD»: директор крюїнгової компанії «UNIVIS LTD» Сурков Владислав Миколайович та директор тренажерного центра «UNITRAIN LTD» Подопрігора Андрій Олександрович.

«UNIVIS LTD» – одна з найбільших крюїнгових компаній в Україні, яка є безумовним лідером у сегменті постачання екіпажів на всі типи суден, таких як суховантажі та наливні судна.

На сьогоднішній день їхніми послугами користуються компанії світового рівня з Великої Британії, Європейського Союзу, Японії, Канади, ОАЕ і Південної Кореї.

База даних крюїнгової компанії «UNIVIS LTD» налічує більше 33000 офіцерів і рядових моряків для роботи на різних типах суден, а саме: Heavy Lifts, Oil Tankers (включаючи Suezmax і VLCC), Bulk Carriers (до Capesize і більше), Container ships (місткістю до 13100 TEU), Dry Cargo, Project Cargo, Ro-Ro, Lo-Ro, AHTS, Jack-up.

Візит розпочався з презентації академії. Під керівництвом ректора ХДМА, професора Ходаковського В. Ф., проректора з науково-педагогічної роботи Беня А. П., проректора з навчально-виховної роботи Ходаковського О. В., начальника відділу практики, дипломування та працевлаштування ХДМА Солов’я О. С., заступника начальника МК ХДМА, керівника лабораторно-тренажерного комплексу Штахеля М. Ю., гості відвідали Музей морської освіти і слави України, а також ознайомилися з найсучаснішою навчально-тренажерною базою академії та Херсонським морським спеціалізованим тренажерним центром при ХДМА, що дозволяє курсантам на практиці набути всіх необхідних навичок на судні.

Під час зустрічі був укладений договір «Про співробітництво Херсонської державної академії з крюїнговою компанією «UNIVIS LTD», який передбачає проходження плавальної практики на суднах компанії, підготовку та перепідготовку моряків, а також обмін кадрами між співробітниками академії та «UNIVIS LTD» для навчання у тренажерних центрах і отримання практичного досвіду.

Представники крюїнгової компанії подякували Володимиру Федоровичу за теплий прийом і змістовну презентацію академії, зазначивши високий потенціал нашого навчального закладу.

Поділитися:

Останні новини