Історія агенції

Понад 30 років історії

Морська агенція «Унівіс, Лтд.» починає свою історію з 1992 р.

Засновниками агентства є Олена Беспалова і Владислав Сурков, які беззмінно керують компанією до теперішнього часу.

Після 1991 року капітан Владислав Сурков, який раніше працював в Латвійському морському пароплавстві, розпочав працювати на суднах під іноземним прапором. По закінченню контракту в ірландській компанії, її власники запропонували капітанові Суркову здійснювати наймання українських моряків для їх компанії на регулярній основі.

Організацією морського агентства зайнялася Олена Беспалова, яка і стала його директором. Її мистецтво спілкування з людьми, мистецтво переконання, організаторські здібності, вміння знаходити правильні рішення, зробили її справжнім лідером і чимало сприяли просуванню компанії до успіху.

Багато в чому завдяки зусиллям і професіоналізму капітана Владислава Суркова, який обійняв посаду виконавчого директора, компанія придбала і інших клієнтів в особі судноплавних компаній Греції, Кіпру, Англії, Німеччини, Японії, Канади.

На сьогоднішній день «Унівіс» – третя за оборотом крюїнгова компанія України. Однак, серед незалежних крюингу ми впевнено посідаємо почесне перше місце.

За минулі десятиліття штат компанії розширився до більш ніж п’ятдесяти співробітників, кожен з яких є професіоналом високого класу!

Досягнення та можливості

Компанія «Унівіс», як учасник глобальної конкуренції, прагне стати одним з кращих постачальників екіпажів для світового флоту.

Внаслідок цього ми надаємо нашим клієнтам тільки висококваліфікованих моряків. Всі наші моряки проходять багатоступеневу систему відбору, в результаті якої визначається їх відповідність сучасним міжнародним стандартам і вимогам певних судновласників.

Організаційна структура компанії «Унівіс», сучасне технічне і програмне забезпечення дозволяють оперативно реагувати на запити судновласників, а також дозволяє нам планувати і своєчасно здійснювати зміни екіпажів на більш ніж 275 судах наших клієнтів.

Досвід нашої команди, база даних, спеціалізація крюинг-менеджерів за типами суден і наявність допоміжних відділів забезпечують високу ефективність і надійність роботи компанії. Наша база даних налічує більше 55 000 офіцерів і рядових моряків з досвідом на різних типах судів.

Значущим ресурсом, що дозволяє поставляти потрібні позиції в найкоротший термін, в тому числі і в найбільш напружений – літній період, є добре організована мережа субпідрядників «Унівіс» – крюїнгових агентств, які знаходяться у всіх основних портах України, Грузії та Прибалтики.