Новини

21 Вересня

21-22 вересня компанія «Interorient Ship Management» спільно з крюінговою компанією «Univis» провела семінар для командного складу

Сьогодні “Interorient Ship Management” є однією з найбільших судоохоронних компаній і є одним з лідерів у галузі надання послуг з управління судноплавством. На флоті компанії налічується понад 100 суден та понад 2000 моряків на борту та на березі, включаючи судна, що управляють.

21-22 вересня компанія «Interorient Ship Management», яка надає допомогу екіпажем компанії «Юнівіс ЛТД», провела семінар для офіцерів в офісі компанії «Юнівіс ЛТД».


Основною метою семінарів є підтримка інформованості моряків про компанію та її бачення необхідних коригувань у щоденній роботі на борту суден.
На семінарі взяли участь більше 40 моряків компанії «Interorient Ship Management» та представники компанії «Юнівіс ЛТД». Керуючий директор ТОВ «Юнівіс» – капітан Владіслав Сурков відкрив семінар та привітав гостей та учасників.

Докладниками семінару були  представники компанії «Interorient Ship Management»:

  • Steve Hardy – Group Marine Operator and Enviromental Manager
  • Richard Schultze – Fleet Personal Manager
  • Holger Schoenhoff – Technical Director

А також запрошений доповідник :

  •  Alexander Schurov – Senior Surveyor

На семінарі були обговорені найбільш актуальні теми, такі як менеджмент та лідерство, безпека, вимоги до вантажних інцидентів та технічні проблеми, навчання та сертифікація командного персоналу. Семінари та конференції компанії «Interorient Ship Management» завжди супроводжуються презентацією та обговоренням кожного питання для залучення аудиторії.

Після завершення семінару всі учасники семінару, представники компанії «Interorient Ship Management» та крейсерської компанії «Юнівіс ЛТД» були запрошені на соціальну подію.

«Юнівіс ЛТД» вдячний нашим партнерам за співпрацю та можливість проведення регулярних семінарів.

Ми бажаємо успіхів в праці «Interorient Ship Management» и нашим морякам, працюючим на судах компанії! Щасливого плавання!

Поділитися:

Останні новини