Новини

05 Лютого

Важливо:компанія Prime Tanker Management почала програму страхування моряків і членів їх сімей

З січня 2020 року провідна танкерна компанія зі світовим ім’ям Prime Marine Management запустила програму медичного страхування моряків і членів їх сімей.

Згідно з опитуваннями, наявність медичної страховки є одним з пріоритетів при виборі компанії роботодавця, а також дозволяє моряку відчувати себе більш захищеним. Більш того на сьогоднішній день питання безпеки і здоров’я моряків є одним з найважливіших в морській індустрії. Лідери судноплавної галузі по всьому світу приділяють велику увагу впровадженню медичного страхування і його розвитку.

Адже, моряк в рейсі застрахований, але що робити, якщо інцидент зі здоров’ям стався на березі? Що, якщо термінова медична допомога потрібна дружині або дітям в, то час, коли моряк перебуває на борту судна?

Допомогти моряку в таких ситуаціях дозволяє саме додаткове медичне страхування. Страховка покриває не тільки оплату лікування моряка при хворобах, але і надання термінової медичної допомоги йому і членам сім’ї протягом року. Всі витрати по оплаті медичної страховки компанія Prime Marine Management бере на себе.

Ми раді, що клієнти Унівіс, найбільші судноплавні компанії такі, як Prime Marine Management і лідер серед операторів контейнерних перевезень Seaspan Shipmanagement активно розвивають цей напрям.

Поділитися:

Останні новини