Новини

16 Грудня

Наші клієнти: Seaspan укладає замовлення на будівництво п’яти контейнеровозів по 12 200 TEU

Корпорація Seaspan (“Seaspan”), дочірня компанія Atlas Corp. (“Atlas”), оголосила, що уклала замовлення на придбання п’яти високоякісних 12 200 контейнерних суден. Після завершення та доставки всі п’ять суден розпочнуть довгострокові чартери у провідної світової лайнерної компанії та підлягають зобов’язанням щодо придбання суден після закінчення чартерів.

Судна новобудови повинні фінансуватися за рахунок додаткових запозичень, а також готівкових коштів. Очікується, що ця операція додасть приблизно 910 мільйонів доларів контрактних грошових потоків протягом періоду статуту.

Бінг Чен, голова, президент і головний виконавчий директор Seaspan, прокоментував: “Поєднуючи наш дисциплінований розподіл капіталу, креативні партнерські відносини з клієнтами та стратегії зростання якості, ми раді оголосити угоди про п’ять нових 12200 суден TEU, підкріплені довгостроковим чартером з давнім клієнтом. Використання непомітної можливості побудови нової будівлі для задоволення потреб клієнтів та досягнення цільової віддачі є безпрограшним результатом. Разом із нашим цінним клієнтом ми змогли розробити взаємовигідні бізнес-рішення, одночасно додаючи судна з високою вартістю до наших флоту та розширюючи контрактну базу доходів. Наше виконання цієї транзакції демонструє інноваційні рішення, які ми пропонуємо, використовуючи наш масштаб та найкращу у своєму класі повністю інтегровану платформу послуг “.

Ресурс

Поділитися:

Останні новини